Gå til innhold

SexyNaughyBitchy


johnlogan

Anbefalte innlegg

Fikk akkurat en musesprut review for gutta som har lyst på litt BB er hun en sikker vinner. 

https://www.realescort.eu/ads/138067/sexynaughybitchy

 

Hyggelig, blid og søt jente som pratet greit norsk. Fikk en vanvittig god massasje av hele kroppen. Også hodebunn og ansikt. Når jeg la meg på rygg viste hun muntlige ferdigheter helt i toppklasse. Avsluttet med hun på topp men det varte dessverre ikke lenge da hun gjorde alt for godt arbeide med munnen. Betalte for en time men var ikke ute på gata før etter 1,5 time. Greit å parkere i p hus rett ved noe som kostet med en 100 lapp. Anbefales og jeg skal innom igjen.

Tjenester som er nytt av:

Creampie (Intern utløsning)

Lenke til kommentar
3 minutter siden, Pwhite skrev:

Hva kostet tjeneste deg?

Denne er ikke min review, men jeg tror jeg betalte 1500 pre covid for full pakke/ 30 min ingen massasje!

Det var også musesprut. Helt Ok for tøm og røm. 

Lenke til kommentar
48 minutter siden, alpdlp skrev:

Har du sel besøkt henne?

Besøkte henne sist sommer, og ja BB er mulig. Betalte 2500 kr for 1 time alt inkludert utenom creampie 

Synes kroppen er noe slapp, slapt puppestell. Hadde dårlig kjemi, var mye om og men rundt selve sexen. 

Mulig at jeg hadde en dårlig kjemi bare, men besøket fristet ikke til gjensyn.

Føler det finnes bedre BB alternativer i Oslo

Ja, jeg har hatt henne en eller 2 ganger. Ikke noe høydare, men ett OK ligg for tømmingen skyld.  Jeg hadde en ok connection med henne, men dette er nå 2 år siden. 

  • Like 1
Lenke til kommentar
47 minutter siden, alpdlp skrev:

I disse dager så er det mulig å få tøm og røm hos KanJim for friske 500 kr, BB og creampie inkludert. Skal sies at jeg har besøkt henne relativt ofte 

Er alltid deilig å sprute musa hennes full, hu har dessverre manglende bj-skills, og nokså slappe pupper. Hu hadde virkelig kledd et par velformede silikon. 

Bj gamet hennes er muligens coachbart men jeg har aldri likt å gi jentene instrukser på det området. Har et forbedringspotensial der, rent personlig.

Det er lengesiden jeg har hatt KanJim nå! Sist var i Rubina Ranas gate når hun var "ny" i Norge.  Det er litt snakk om sydkom hos henne, noe du har opplevd ?

Lenke til kommentar
1 minutt siden, alpdlp skrev:

Hadde jeg vært like rik som deg så hadde jeg faen meg spandert på et par silikon på KanJim. Da hadde jeg vært i den syvende himmel

Fra spøk til alvor så har jeg kjøpt dette til 2 x Thai damer. En i Oslo på Aleris Frogner ( 350cc / 375cc ) & en i BKK på 500cc opp fra tidligere innlegg. 

Hun ene er aktiv i Norge ennå. Hun fra Pattaya har ghostet meg. 

  • Like 1
Lenke til kommentar
4 timer siden, alpdlp skrev:

Har du sel besøkt henne?

Besøkte henne sist sommer, og ja BB er mulig. Betalte 2500 kr for 1 time alt inkludert utenom creampie 

Synes kroppen er noe slapp, slapt puppestell. Hadde dårlig kjemi, var mye om og men rundt selve sexen. 

Mulig at jeg hadde en dårlig kjemi bare, men besøket fristet ikke til gjensyn.

Føler det finnes bedre BB alternativer i Oslo

"Noe slapp" 🤣🤣 Det ser slik ut selv på bildene...

Lenke til kommentar

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...