Gå til innhold

The Ocean


Hpc

Anbefalte innlegg

På 20.5.2022 den 20.39, Hpc skrev:

Hei, noen som har vært på the ocean? Får man noe ekstra der eller er det seriøst? Er det noen som kan anbefale en massasjeplass der en kan få noe ekstra?

Har vært her flere ganger. Seriøst og diskret plass dette. Men ingenting ekstra på menyen. De ser helst at man ikke ejakulerer. Men gjestfritt hyggelig og et sted å anbefale om man kun vil ha tantra 

  • Like 1
  • Confused 1
Lenke til kommentar

De ser helst at man ikke ejakulerer?!   🙂

Jeg vet ikke helt hva excodus legger i det, men å onanere seg selv på massasjesteder er ikke akseptert uansett seriøsiteten på stedet.

Det er vel lov å bli sexuelt opphisset under tantra massasje, men intim inngår vanligvis ikke på slike steder.

Så til trådstarter; det er jo en lang tråd om thaimassasje fra før, du må nesten navigere deg igjennnom og prøve å spørre videre der på noe som allerede er omtalt, men virker interessant for deg.

Lenke til kommentar

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Fjern formatering

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...